انگشتر عقیق زرد یمنی کهنه با ذکر آیه الکرسی
ارسال شده توسط: ندا گنجی | تاریخ: 22/ اردیبهشت 1403
مشخصات محصول ؛
نام کالا ؛ انگشتر عقیق زرد یمنی خطی کهنه حکاکی کوپال دوره صفوی بسیار خاص و ممتاز ذکر آیت الکرسی پایه فدیوم دست ساز
جنس سنگ ؛ عقیق زرد یمنی خطی حکاکی دوره صفوی ذکر آیت الکرسی بسیار خاص و ممتاز
جنس رکاب ؛ فدیوم مدل شبکه با ساختی هنری و بی نقص
سازنده ؛ استاد مهرداد غلامرضا
سایز ؛ ۶۱
قیمت ؛ توافقی
اطلاعات تکمیلی؛

انگشتر عقیق زرد مردانه

مشخصات انگشتر عقیق زرد مردانه یمنی خطی کهنه : انگشتر عقیق زرد یمنی خطی کهنه حکاکی کوپال دوره صفوی بسیار خاص و ممتاز ذکر آیه الکرسی پایه فدیوم دست ساز

نگین این انگشتر از عقیق زرد یمنی خطی حکاکی دوره صفوی ذکر آیه الکرسی بسیار خاص و ممتاز با رکاب فدیوم مدل شبکه با ساختی هنری و بی نقص اثری از آثار استاد مهرداد غلامرضا میباشد که در سایز ۶۱ تولید شده است .

انگشتر عقیق زرد ناب یمنی حکاکی بی نظیر و بی نقص آیه الکرسی بسیار خاص و ممتاز پایه فدیوم دست ساز اثر استاد مهرداد غلامرضا انگشتری فاخر اصیل و کلکسیونی میباشد.

ثواب انگشتر عقیق زرد

انگشتر عقیق زرد یمنی یکی از انواع انگشتر های عقیق است که بزرگان دین توصیه زیای به در انگشت داشتن این انگشتر داشته اند. از خواص داشتن این انگشتر میتوان به :

  • افزایش رزق  وروزی
  • ایجدا خیر و برکت در زندگی
  • افزایش نور چشم
  • ایجاد آرامش
  • ایمنی از بلایا

امام ششم شیعیان امام صادق علیه السلام درباره این انگشتر از حضرت علی نقل کرده است که انگشتری عقیق در انگشت کنید که خداوند به شما برکت ارزانی دارد .

ثواب حکاکی آیه الکرسی بر روی انگشتر

انگشتر عقیق زرد مردانه فوق با سوره آیه الکرسی که یکی از پرفضیلت ترین سوره ها و آیات قرآن است مزین کردیده است در این آیه مجموعه ای از مهمترین صفات پروردگار یکتا شامل توحید ، یکتایی ، مالکیت جهان هستی و قدرت بی کران خداوند آمده است که با حکاکی بی نظیر کوپال دوره صفوی زیبایی این انگشتر عقی را دو چندان کرده است .

این انگشتر زیبا و بی نظیر با رکابی از جنس فدیوم ساخته شده است که برای آقایان مذهبی مشکل شرعی ندارد و در سایز ۶۱ تولید شده است .

جهت استعلام قیمت و خرید انگشتر عقیق زرد یمنی با شماره ذیل تماس حاصل فرمایید:
۰۹۱۲۲۲۴۴۹۳۸

Views: 122

سفارش و خرید محصول ؛
پیشنهادی های ویژه
پرنس جواهر