قیمت خرید انگشتر عقیق
ارسال شده توسط: ندا گنجی | تاریخ: 3/ تیر 1403
مشخصات محصول ؛
اطلاعات تکمیلی؛

قیمت خرید انگشتر عقیق

سنگ عقیق یکی از پر طرفدار ترین سنگ ها در کشور های مسلمان است زیرا به شدت از طرف بزرگان دین توصیه شده است یکی از مزیت های سنگ عقیق قدرت جذب آن است کسانی که حتی یک بار از انگشتر عقیق به عنوان یک انگشتر زینتی استفاده کرده اند بار هم جذب آن میشوند و اگر قرار باشد انگشتری خریداری کنند انگشتر عقیق را انتخاب می کنند. عقیق در گذشته به عنوان سنگ زینتی و حواهر بر روی ابزار آلات پادشاهان و افراد ثروتمند مورد استفاده قرار میگرفت امروزه نیز به عنوان انگشتر ، گردنبند ، دستبند و یا حتی ممکن است برای زینت دادن چیزهایی همانند قرآن مورد استفاده قرار گیرد . ما در این مقاله درباره ارزش و قیمت خرید انگشتر عقیق خواهیم نوشت .

انگشتر عقیق مناسب ماههای تولد

درست است که داشتن انگشتر عقیق برای همه گروه ها مفید است اما شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید قدرت جذب نیروهای سنگ عقیق برای هر ماه تولد با یکدیگر متفاوت است به همین خاظر قبل از انتخاب و استعلام قیمت خرید انگشتر عقیق به ماههای تولد خود توجه نمایید.

انگشتر عقیق مناسب ماههای سال:

متولدین فروردین: عقیق خون حجر الدم

متولدین ماه مرداد : عقیق سلیمانی سیاه

متولدین شهریور : عقیق شجر

متولدین مهرماه : عقیق سبز

متولدین دی : عقیق سلیمانی

متولدین بهمن : عقیق سبز یا عقیق خزه ای

به منظور استعلام قیمت و خرید انگشتر عقیق با ما با شماره ۰۹۱۲۲۲۴۴۹۳۸ در تماس باشید

خواص انگشتر عقیق برای متولدین ماهها:

داشتن انگشتر عقیق برای گروه قابل توجهی از ماههای سال توصیه شده است و پوشیدن و داشتن انگشتر عقیق برای هر کدام نزیت های زیادی دارد اما انچه مورد توجه است خواص کلی این انگشتر برای افراد و صاحبان آن است .

افرادی که دارای مشغله فکری زیادی هستند باید از انگشتر عقیق برای آرامش و ردودن افکار استفاده نمایند همچنین کسانی که دلهره بیش از حد دارند و به قولی معروف تپش قلب دارند با داشتن انگشتر عقیق این مشکل آن ها بر طرف میشود.

همچنین انگشتر عقیق برای افراد مایوس گزینه عالی میباشد زیرا سبب  مشود حس قدرت داشته باشند و به مرور از این حس بد دور میشوند.

به منظور استعلام قیمت و خرید انگشتر عقیق با شماره ۰۹۱۲۲۲۴۴۹۳۸ در تماس باشید.

 

 

سفارش و خرید محصول ؛
پیشنهادی های ویژه
پرنس جواهر