گالری انگشترهای اصیل و فاخر ایرانی

                                    وبسایت رسمی گالری انگشترهای اصیل و فاخر ایرانی

 

گالری انگشترهای اصیل و فاخر ایرانی شامل انواع انگشترهای مردانه که حاصل هنر انگشتر سازان مجرب و کهنه کار مشهور ایرانی می باشد.
این سایت ، مجموعه ای نفیس واستثنایی از انواع انگشتر و جواهرات و کالاهای آنتیک با نگین ها و سنگهای اصیل و ناب با بالاترین کیفیت است ،و شما علاقمندان با انواع انگشتر با نگین عقیق، زمرد ، الماس ،فیروزه ، زبرجد ، یشم ، برلیان ، یاقوت ، اوپال … و انواع عقیق با رنگها و تنوع بسیار را مشاهده خواهید کرد.

هدف این سایت به نمایش گذاشتن بی نظیرترین مجموعه ی فرهنگی و هنری و تاریخی انواع انگشتر و سنگ است برای تمام کسانی که علاقه مند به هنر و فرهنگ اصیل ایرانی هستند.

در صورت تمایل داشتن به خرید انگشترهای فاخر مردانه و یا سفارش دادن آن شماعزیزان میتوانید با ماتماس گرفته و بینظیر تربن نوع انگشتر را دریافت نمایید.

درباره مدیر مجموعه

عباس احدزاده (۴ اردیبهشت ۱۳۵۹،تهران) مدیر مجموعه پرنس جواهر ، کارشناس انواع سنگهای قیمتی و متخصص درزمینه ی جواهرات و انگشترهای فاخر و کلکسیونی است.
احدزاده از سال ۱۳۹۰ به طور جدی کار فروش و عرضه ی مجموعه ی خاص و نفیس پرنس جواهر را آغاز کرد و همزمان در سراسر کشور به منظور نشر و کشف این هنر زیبا سفرهای زیادی راآغاز کرد
و نتیجه ی این سفرها گسترش و تنوع هر چه بیشتر این مجموعه بوده است به طوری که هرروزه شاهد قطعه ی جدید در مجموعه ی پرنس جواهر هستیم.
پرنس جواهر که در آغاز با ۵۰ محصول شروع به کار کرد تا امروز حدود هزار سنگ و قطعه ی نفیس را به نمایش گذاشته است.
امروز عباس احدزاده مفتخر است که این مجموعه را بعنوان مجموعه ای بی نظیر و بی بدیل در اختیارتمامی مجموعه دوستان و کلکسیونر ها وآنها که خاص و ناب میپسندند قرار دهد.

گالری انگشتر های دست ساز ایرانی    گالری انگشتر های دست ساز ایرانیگالری انگشتر های دست ساز ایرانیگالری انگشتر های دست ساز ایرانیگالری انگشتر های دست ساز ایرانی

پیشنهادی های ویژه
Call Now Buttonتماس با بخش فروش محصولات